O pracowni

Witaj na stronie pracowni projektowej a.s.studio.

Pracownia projektowa a.s.studio jest autorską pracownią projektową. Właścicielem pracowni, założonej w 2002 roku jest architekt Adam Szwarc, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gliwickiej na kierunku Architektura.

Pracownia zajmuje się tworzeniem dokumentacji projektowych wszelkich obiektów budowlanych: od domów jednorodzinnych począwszy, poprzez domy wielorodzinne, obiekty biurowe, hale przemysłowe, sale gimnastyczne, na boiskach sportowych i drogach kończąc.

W skład pracowni wchodzi trzech projektantów, natomiast grono osób współpracujących jest dużo bardziej liczne. Z pracownią współpracują projektanci branż: elektrycznej, sanitarnej, wentylacyjnej, technologicznej oraz rzeczoznawcy w zakresie opiniowania dokumentacji pod kątem przepisów sanitarnych, przeciwpożarowych oraz bhp.

Pracownia wykonuje:

  • dokumentacje projektowe korzystając z oprogramowania firmy Nemetschek – Allplan FT,
  • dokumentacje kosztorysowe korzystając z programu firmy Athenasoft – NormaPro
  • inne opracowania korzystając z oprogramowania firmy Corel, Microsoft, Trimble i Apple.

Samodzielnie działamy na rynku od 2002 roku. Wcześniej, od 1996 roku uczestniczyliśmy w realizacji dokumentacji projektowych jako Pracownia Usług Projektowych i Obsługi Inwestycji “Omega”. Posiadamy duże doświadczenie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze dokumentacje były wykonywane terminowo, zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz po wykonaniu dokumentacji projektowej pilotujemy jej dalsze losy w urzędach, pilnujemy, aby dokumentacja uzyskała – tak ważne dla Klienta – pozwolenie na budowę.

W pracy kierujemy się uczciwością i dużym zaangażowaniem w opracowywane dokumentacje.

Wielu nam zaufało. A TY? Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych inwestorów!

mgr inż. arch. Adam Szwarc

Posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności architektonicznej nr 541/01, jest członkiem Śląskiej Izby Architektów.

W roku 2009 ukończył Studia Podyplomowe w zakresie Konserwacji, Kształtowania Architektury i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz na Politechnice Krakowskiej.

Jest członkiem Gminnych Komisji Urbanistyczno – Architektonicznych w Bytomiu i w Piekarach Ślaskich.

mgr inż. arch. Beata Gul

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Ślaskiej w Gliwicach. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej nr 4/07/SLOKK.

Przez jej ręce przechodzą wszystkie projekty opracowywane przez naszą Pracownię.

Kontakt:

a.s.studio adam szwarc
ul. Ligęzy 12/7
41-902 Bytom

pracownia projektowa:
ul. Wyczółkowskiego 13 p.14
41-902 Bytom
biuro czynne pon. - pt. 8:00 - 14:00

Tel. +48 509 828 409
Tel. +48 32 281 60 24